

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 22mm |
| Contact Configuration | 2NO + 2NC |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | A22NE-PD |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Voltage Rating | 250V |
| Supply Current | 5A |
| Depth | 87mm |
| Auxiliary Contacts | NO |
1SFA619551R1071 - CE4P-10R-11
84-5230.0020
XA1E-BV4U02TR
3SU1100-1HA20-1CH0
84-5221.2B20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00