

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Actuator Type | Roller Plunger |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 28.6mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Depth | 16mm |
| Width | 40mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Mechanical Life | 10000000Operations |
XCKT2102G11
3SE5232-0BK21
07-1501-6530/01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00