

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | D4NS |
| Actuator Included | No |
| Normal State Configuration | 2NC/1NO |
| Conduit Entry | PG13.5 |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Depth | 30.6mm |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Width | 31mm |
| Length | 96mm |
AZM 170SK-11/02ZRK-2197 24VAC/DC
3SE5322-0SE21
3SE5322-1SB21
HS1L-DT44KMSR-R
D4NL-1CFG-B
MZM 100 ST2-SD2PRE-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00