

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 5 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 5m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 72.3mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 32V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Switching Frequency | 800 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 800Hz |
| Shielding | Shielded |
| Series | E2A |
| Depth | 9.2mm |
IMP08-1B5PSVU2S
SIEN-M5B-PS-K-L
E2B-M18KN16-M1-C2
IME08-04NPOZW2S
CM30-25NNP-EC1
IME18-05BPPZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00