

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 6m |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 59.5mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
IME12-04BNSZW2K
XS118B3PAL5
E2E-X11D218-T 2M
UB2000-F54-E5-V15
IMF18-08BPSNC0SX01
IME08-04NNSZT0S
ICS05S23F15M5PC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00