

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 39mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 32V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 1.5 kHz |
| Series | E2A |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 1.5kHz |
E2E-X4B1TL8 2M
IMF08-02BPPNC0S
IM04-0B6PS-ZUB
IMB12-04BPSVU2S
XS618B1NAL2
NBB20-U1-A2-T
SIES-V3B-PS-S-L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00