

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 49mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 32V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Series | E2A |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Switching Current | 200 mA |
IMP08-1B5PSVU2S
TL-W3MB1-R 2M
SIEH-M18B-NS-K-L
CFDK 25G1125/KS35LN6
IME18-12NNSZC0K
E2A-S08KS02-WP-D2 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00