

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 51mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 800Hz |
| Depth | 10.5mm |
| Series | E2B |
| Switching Frequency | 800 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
IFL 2-12-10STP
XS118BLPBM12
IME12-04NPSZC0S
IM12-04NPO-ZC1
BCS M30BBI1-PSC15D-EP02
BCS M08T4E2-PSM15C-S49G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00