

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 78mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | E2B |
XS8G12PC440
TL-W3MB1 5M
Bi2-EG08-AP6X
CQ4-08EPSKP1
XXV18B1PAL5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00