

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 49mm |
| Mounting Type | Flush |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 1.5 kHz |
| Series | E2B |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 1.5kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
IMS18-08BPOVC0S
XS618B1MAL2
IME08-04NPOZT0S
NBB20-U1-A2-V1
NBB5-18GM50-E2-V1
IM08-1B5PS-ZC1
IM12-02B-N-ZW0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00