

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 1.2 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 25mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 4kHz |
| Shielding | Shielded |
| Series | E2E2 |
| Switching Frequency | 4 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 100 mA |
ICB12S30N10NOM1
E2B-M12LS04-M1-C1
IM18-08NPS-ZW1
E2B-M12KS04-WP-B2 5M
XS1N18PB349
UB1500-F42S-UK-V95
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00