

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 43mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 3kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 3 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | E2E2 |
NBB10-30GM50-A2-V1
UB500-18GM75-E5-V15
E2E-X9B1T12-M1
EI1204TBOSL
E2EH-X3D1-M1G
E2E-X15B230-M1
BCS M12BBG1-PSC80H-EP02
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00