

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 16 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP69K |
| Length | 55.3mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Series | E2E |
| Maximum Switching Frequency | 400Hz |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 400 Hz |
E2B-M18KN16-WP-C2 2M
XS630B4PBM12
E2E-X5MY1-M1
NBB15-30GM30-E2-V1
XS130B3PAM12
BCS M12T4D2-PSM40C-S04G
IME18-08BPSZW5S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00