

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 1 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 43mm |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Shielding | Shielded |
| Series | E2E |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 2 kHz |
IFL 4-12M-01P
IMB08-02BDSVTOS
XS912S4PAM12
UM30-214112
E2B-S08KN02-MC-B1
XS108B3NAM8
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00