

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 1.5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 39mm |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Switching Frequency | 2kHz |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 2 kHz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
E2E-X15B1T30 5M
BCS M12T4D2-PSM40C-S04G
IQ40-40NPOKK0S
UM30-214112
E2B-S08LN04-WP-B1 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00