

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 20 mm |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 60.3mm |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 200Hz |
| Switching Frequency | 200 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
UB300-18GM40-I-V1
IME18-12NNOZC0K
IH03-01BPSVR8K
XS212SAPAL2
NI40U-CP40-VP4X2
IME18-08BNOZW2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00