

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP69K |
| Length | 75mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 1.5kHz |
| Shielding | Shielded |
| Series | E2E |
| Switching Frequency | 1.5 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 200 mA |
E2E-X20MD2L18 2M
E2E-X10MD212-T 2M
IMS18-08BPSZC0SS03
Bi8-M18-AP6X-H1141
NBB20-U1-A0
E2E-S04N02-WC-B1 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00