

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 43mm |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 100 mA |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
E2AS18KS08WPC12M
IME18-20NPSZC0S
UR18.PA0.2-GP1J.9SF
crm+35/DD/TC/E
E2E-X1R5B1TL8 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00