

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 37.8mm |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
E2K-L26MC1 2M
IME30-20NNSZW2S
IME12-04BPPZW2K
IR12.D06L-F50.GP1I.7BF
E2E-X1R5B1T8 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00