

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 2.5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 47mm |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 250Hz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 250 Hz |
E2B-M12LN08-M1-C1
IMB18-12NDSVU2K
E2A-M12LN05-M1-B1-TP
E2E-S05S12-MC-C1
BES M12MI-PSC30A-S04G-W09
XS118BHPBL2
166994 E59-A18C115D01-CV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00