

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 30 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 77mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 200Hz |
| Series | E2E |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 200 Hz |
| Switching Current | 50 mA |
UM30-211113
E2B-S08KS02-WP-C1 2M
XS130B3PAM12
IH34-30NUS-KU0
E2E-X3B2L8 2M
NBN12-18GM50-E2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00