

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 30 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 82.3mm |
| IP Rating | IP69K |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 50 mA |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Series | E2E |
Bi8-M18E-AP6X-H1141
IM05-1B5PSVR9S
IM12-02BPS-ZC1
E2A-S08KS02-M5-C2
SIEN-6,5B-PS-S-L
IME18-08BNSZCOS
IME12-04BDSZY2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00