

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 3 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Length | 37.8mm |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 350Hz |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
| Switching Frequency | 350 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
NBB0,6-3M22-E2
NBB2-8GM50-E0
BCS M18BBG2-PSC15H-S04K
IME08-04NPOZW2S
XX218A3PHM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00