

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 3 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 5m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 37.8mm |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Switching Frequency | 350Hz |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Switching Frequency | 350 Hz |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
NBB5-18GM60-I3
E2E-X4B1T8-M5
UC30-215163
IMB08-02BPSVT0S
E2AS18LS08WPB12M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00