

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 40 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 82.3mm |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
E2E-X2B1TL8-M1
NI30U-M30-AP6X-H1141
IFRM 08X9103
IQ08-04NNOKW2S
IFFM 08P1701/O1L
CA30CAF16BPM1IO
XS218SAPAL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00