

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 40 mm |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NC |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 82.3mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Housing Material | Brass |
| Width | 42mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Depth | 42mm |
| Shielding | Unshielded |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Switching Current | 100 mA |
| Series | E2E-NEXT |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Standards Met | CE Certificate, CSA C22.2 No.14-13, UL 508, UL Certified |
NBB15-30GM30-E2
Ni3-EG08K-Y1
IME12-08NPOZW6S
BES 516-324-SA56-E5-C-S49
IME18-20NNSZC0S
XS1N30PC410D
NBB5-18GM60-I3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00