

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 4 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 49mm |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 700 Hz |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 700Hz |
| Switching Current | 50 mA |
IMB08-02BDSVU2K
IQ40-40NNPKC0K
E2E-X4MB1T8-M5
BES 516-370-E5-C-S4
CCN15-30GS60-E2-V1
UM18-211161101
E2B-M18LS05-M1-B1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00