

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 4 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Length | 26mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 1kHz |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 1 kHz |
| Series | E2E |
| Switching Current | 200 mA |
mic+340/D/TC
IME30-22BPSZW2SS42
Bi8-M18-AP6X-H1141
E2EW-X12B3T18-M1TJ 0.3M
IMB08-02BNSVC0S
CQ28-10NNP-KW1
IFFM 08P1702/O1L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00