

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Length | 54.3mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
| Switching Frequency | 250 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 250Hz |
BES Q08ZC-PSC30B-S49G
mic+25/DD/TC
UB400-F77-E2-V31
ICB30L50N22A2IO
XS108BLPAM8
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00