

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 6 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 39mm |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Series | E2EW |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 800Hz |
| Switching Frequency | 800 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Unshielded |
E2A-S12KS04-WP-B1 2M
IM18-12NPS-ZC1
872C-M4BN12-D4
872C-A15N30-A2
IM12-10NPS-VC1
XS1N18PC410DSCV
IME08-1B5NOZW2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00