

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 7 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 47.1mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Series | E2EW |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 100 mA |
IFRM 08P17A1/S35L
IME08-1B5POZW2S
UA30CAD35PKTI
IME18-08BPSZW5S
NCB40-FP-A2-P1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00