

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 7 mm |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NC |
| Cable Length | 2m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 47.1mm |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 350 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 350Hz |
| Shielding | Quasi-Shielded |
Ni10-EM18-Y1X-H1141
UNDK 30U6103/S14
NBB2-6,5M25-E2-V3
IM18-08NPP-ZC1
XS8C1A1PAL10
BI15-CP40-AP6X2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00