

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 7 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 38mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 240V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 5 - 100 mA |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
XS130BHPBL2
IME12-08NPOZW5K
IME12-08NPSZWDSS61
IME12-04BDOZY2S
UNDK 20U6912/S35A
NBB10-30GM50-E0-V1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00