

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Length | 53mm |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Series | E2E |
E2E-C06S02-MC-C1
XS918R1PAM12
EC3016TBAPL
IMB18-08BPSVU2K
XS1N30PA349D
BES 516-114-S4-C
871L-B20E40-T2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00