

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Length | 77.3mm |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Series | E2E |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Switching Current | 200 mA |
E2E-X7D1-N 2M
IME12-04BPOZC0K
IME12-08NNSZW2S
IFL 10-30L-11TP-1766
NEB4-8GM50-E2-V3
ICB12L50N08M1IO
E2E-X4B1TL12 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00