

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 8 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO+NC |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 53mm |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Shielding | Quasi-Shielded |
| Series | E2E |
| Switching Frequency | 500 Hz |
E2A-S08KN04-M3-B1
PMI14V-F112-U-V3
IME18-05BNSZC0S
E2A-S08KS02-M1-B2
E2B-S08LN04-WP-B2 5M
XS608B1DAL2
E2E-X10MB1T18-M1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00