

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 mm |
| Output Function | NO+NC |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 48mm |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 100 mA |
| Series | E2E |
| Switching Frequency | 800 Hz |
| Maximum Switching Frequency | 800Hz |
XS230AAMAL2
IME08-1B5PSZUDKS31
CQ4-08EPSKP1
XS912S4PAM12
XS108B3PBL2
IFL 15-30-10/01YG
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00