

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 7 mm |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 53mm |
| IP Rating | IP67, IP69K |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 32V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Switching Frequency | 300Hz |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
| Switching Frequency | 300 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
ICB30L50N22A2IO
E2A-S08LN04-WP-B1 2M
IMI08-02BPSNC0S
IME12-08NPSZW2S
UM30-213112
BES 516-3007-G-E4-C-S49-00,3
IME12-04BDOZC0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00