

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 11 mm |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 55mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 250Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 250 Hz |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
XS230AANAM12
XS518B1NAM12
ICB12L50F04M1IO
E2E-X22C130 2M
NBB8-18GM50-E0-V1
XS4P18PA340
IME08-04NPSZT0KS07
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00