

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 11 mm |
| Output Function | NC |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 55.3mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Non-Flush |
| Width | 29mm |
| Housing Material | Brass |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Series | E2E-NEXT |
| Shielding | Unshielded |
| Maximum Switching Frequency | 250Hz |
| Standards Met | CE Certificate, CSA C22.2 No.14-13, UL 508, UL Certified |
| Switching Frequency | 250 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
E2A-S08LS02-WP-B2 2M
E2E-X4B212 2M
E2E-X4MC18-M1
IMB08-02BPSVC0S
UB2000-30GM-E5-V15
BCS R08RRE-PSM80C-EP00,3-GS75
IQ12-08NPOKT0S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00