

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 12 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67, IP67G, IP69K |
| Length | 53mm |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 500Hz |
| Series | E2EQ |
| Switching Frequency | 500 Hz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
BES 516-3005-G-E4-C-PU-02
IMB18-08BPSVU2S
BES M30MI1-PSC22B-S04G
XS212BLPAL5
IM18-05BNS-ZW1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00