

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 12 mm |
| Output Function | NO+NC |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 30mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Switching Frequency | 2Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Series | E2EW |
| Switching Frequency | 2 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Shielding | Shielded |
BES 516-324-G-E5-C-S49
IME12-04BPSVC0K
UB400-12GM-E5-V1
E2E-X8B1T18-M1
NBB2-6,5M25-E2-V3
NBN15-30GM50-E0
BI10-M30-Y1X-H1141/S56
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00