

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 20 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO+NC |
| Cable Length | 0.3m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 30mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 2Hz |
| Series | E2EW |
| Switching Frequency | 2 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Current | 200 mA |
IQ40-40NPOKC0K
IR08.D02S-F46.UA1Z.7SL
XT230A1FBL2
XS108B3PAL2
IM05-1B5PSVR9S
XS218BLPAL2
XS618B4PAL5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00