

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 10 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 41.9mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 40Hz |
| Switching Frequency | 40 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
6GR6233-3AB00-PF
IME18-08BNOZC0S
EI1204TBOSL
IM18-05BUO-ZU0
BES Q08ZC-PSC20B-BP02
BUS R06K1-PPX-12/070-S75G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00