

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 10 mm |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 41mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 2Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 2 Hz |
| Series | E2EW |
IM30-10BDS-ZC1
E2B-S08KN04-MC-B2
E2EQ-X3D18 2M
IM18-08NDS-ZC1
E2E-C04S12-WC-C1 2M
IFRM 05P15A3/S05L
ICB18S30N14A2IO
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00