

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 30mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Series | E2EW |
| Switching Frequency | 100 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 100Hz |
| Shielding | Shielded |
BES M18MI-PSC50B-S04G
IMB18-08BPSVC0SX01
IMB12-08NPOVC0S
IME08-2N5POZT0K
BES 516-3007-G-E4-C-PU-05
IME18-12NPSZC0S
Ni5-G12-Y1X
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00