

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 7 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Output Function | NO+NC |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 54.4mm |
| Mounting Type | Quasi-Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Series | E2EW |
| Switching Frequency | 2 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Current | 100 mA |
| Maximum Switching Frequency | 2Hz |
| Shielding | Shielded |
IQ40-40NNSKC0K
E2E-X4B1TL12 2M
IME12-08NDOZC0S
UB2000-F54-I-V15
NBN40-L2-E2-V1
IME30-38NPSZW2K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00