

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 24 - 240 V ac |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 43mm |
| Mounting Type | Flush |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Maximum Switching Frequency | 25Hz |
| Switching Frequency | 25 Hz |
| Switching Current | 5 - 100 mA |
| Shielding | Shielded |
crm+35/DD/TC/E
E2E-X8MB1T12 2M
IMB08-04NPPVC0S
EI3015PPOPL
IM18-05BPO-ZC1
E2E-X8B1T18 2M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00