

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 10 mm |
| Body Style | Barrel |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | 2-Wire |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| Length | 64mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Switching Current | 3 - 100 mA |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
NBB15-U1-E2
LDP1PA2DU24
XS618B1MAL2
XS518B1NAM12
IQ40-40NDSKC0K
IHM04-1B5PSVU2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00