

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Detection Range | 1.5 mm |
| Body Style | Barrel |
| Digital Switching Output Type | NPN |
| Output Function | NO |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 24 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Length | 53mm |
| Mounting Type | Flush |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Switching Frequency | 200Hz |
| Switching Frequency | 200 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Shielding | Shielded |
E2AS08KN04WPB12M
XS4P18PB370E1
IA12ESN04UC
BES 516-324-G-E4-C-S49-00,3
IMR12-10NPSTC0S
BES M18MD-PSC80B-BP02-003
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00